Fiberpak' ın Avantajları

Fiberpak Çevreye Karşı Duyarlıdır
Fiberpak, %100 atık kağıttan üretildiği için kendisi geri dönüşümlü bir malzemedir. Fiberpak Avrupa Topluluğu ambalajlama direktiflerine uygun üretilmektedir. Avrupa'ya ihracat yapan firmalar, ambalajlamalarında Fiberpak kullanarak düzenlemelerdeki karışıklıklarla karşılaşmazlar.

İçiçe Geçerek Yer ve Para Kazandırır
Fiberpak, birbirinin içiçe geçebilecek şekilde üretilmektedir. Bu sayede polystyrene ve köpük ürünler ile karşılaştırıldığında çok daha az depolama alanına ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca üretim hattını tekrar doldurmak için gerekli olan işçiliği de azaltmaktadır.

Kurulum Gerektirmez
Oluklu mukavva kutuların aksine Fiberpak, ambalajlama esnasında kurulum gerektirmez. Fiberpak kullanımına geçerek, oluklu mukavvaların katlanması veya kurulması için harcanan işçiliği ortadan kaldırabilirsiniz.

Yüksek Kalite, Düşük Maliyet
Amaca uygun şekilde tasarlanıp kullanıldığında, Fiberpak, diğer destek ambalaj malzemelerine oranla çok daha düşük maliyetle, yüksek kalitede dayanaklılık sağlamaktadır. Fiberpak, elektronik malzemelerin, otomotiv parçalarının, tıbbi aletlerin ve daha birçok ürünün ambalajlanmasında kullanılmaktadır.

 
  • Anasayfa
  • Baytek Facebook
  • Baytek İletişim
Ovacık Mah. Kullar Cad. No:179 P.K. 41140 Başiskele - KOCAELİ | Tel: 0 262 349 38 18 - 349 46 16 | info@baytek.com.tr
copyright © baytek.com.tr