Hakkımızda

Baytek AmbalajBaytek Ambalaj San. Tic. A.Ş., 1994 yılında kurulmuş ve kısa zamanda, karton boru ve karton köşe koruyucu üretimiyle, Türk ambalaj sektöründeki yerini almıştır.

Şirketimiz, genç ve dinamik kadrosuyla, bir yandan üretime devam ederken, diğer yandan, dünyadaki gelişmeleri gözleyerek, ambalaj konusundaki ilerlemeleri ve yeni teknolojileri takip etmektedir.

Çevre ve insan sağlığı açılarından, ambalajlama sırasında, petrol türevi ürünlerin yerine, mümkün olduğunca, kağıt, karton ve geri kazanılabilen hammaddelerle üretilmiş ambalajların tercih edileceği göz önüne alınarak, 2005 yılında, yeni tesisimizin yatırımı tamamlanmış ve üretime geçilmiştir.

Yeni tesisimizde, atık kağıt ve kartonlar, hamur haline getirilerek, ambalajlanacak ürüne özel tasarlanmış kalıplarla şekillendirilmektedir.

Müşteri memnuniyetinin özünü temsil eden, ürün kalitesi ve zamanında teslim, şirketimizin ilkeleridir.

Amacımız, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlayarak, iyi kalite ve iyi hizmetin sürekliliğini her şartta gerçekleştirebilmek için, şirketimizin büyümesini sağlamak ve Türkiye‘nin, gelişmiş ülkelerin yanında, üst sıralarda yer alabilmesi için, ülkemize hizmet etmektir.

  • Anasayfa
  • Baytek Facebook
  • Baytek İletişim
Ovacık Mah. Kullar Cad. No:179 P.K. 41140 Başiskele - KOCAELİ | Tel: 0 262 349 38 18 - 349 46 16 | info@baytek.com.tr
copyright © baytek.com.tr